Solution Architect, Utrecht
Voor onze eindklant de Politie is Harvey Nash op zoek naar Solution Architect
Verwachte startdatum: (starten kan na een positieve afronding van de screening)
Duur van de opdracht: 24 maanden
Aantal uren per week: 36 uur
Locatie van de werkzaamheden: Utrecht (Af en toe in Leusden)
Op locatie of vanuit huis: hybride, in overleg
ZZP mogelijk: JA
Functieschaal en trede: 11 Bedrijfsvoeringspecialist C
Opleidingsniveau: HBO
Je hebt een diploma op HBO-niveau of je bent daaraan gelijkgesteld via EVC. Of je hebt minimaal twee jaar aantoonbare ervaring op het gevraagde werk- en denkniveau. Dit moet je aantonen met je cv, aangevuld met een officiële functiebeschrijving, vacaturetekst of ander document waarin het gevraagde werk- en denkniveau duidelijk staat vermeld.
Richttarief: 113 EUR all-in ex BTW
Deadline: 10 augustus voor 09:00 uur
Concreet op te leveren resultaat:
Het resultaat is gekoppeld aan het project XR/VR dat tot doel heeft landelijke de Dienst XR/VR te borgen in de politie lijnorganisatie. Op dit moment is er veel ‘wildgroei’ vanuit diverse Eenheden waar losse ontwikkelingen worden gestart op gebied van XR/VR. De Solution Architect XR/VR werkt in het project XR/VR onder toezicht van de Projectleiding. Verder is er toezicht vanuit Waardeketen Digitale Transformatie.
In het project XR/VR zijn diverse interne medewerkers, maar niemand met het profiel / competenties Solution Architect.
Eisen:
Als onderdeel van de Solution Architectuur XR is minimaal:
- De landingsplaats binnen de politie private cloudomgeving (daarvoor zijn diverse opties, met voor- en nadelen)
- Architectuur eisen/wensen t.a.v. koppelingen met bestaande (legacy) systemen
- Architectuur eisen/wensen t.a.v. koppelingen met nieuwe politie AI-systemen
- Verdere keuzes t.a.v. inrichting van de XR-lijnorganisatie binnen politie, waaronder architectuuradvies t.a.v. fasering
- Vanuit architectuur begeleiden van projecten op gebied van XR.
Wensen:
Competenties:
De Solution Architect werkt nauw samen met het Project XR/VR op locaties Leusden (Politieacademie) en Utrecht (HUB50).
Randvoorwaarden
- De verhouding thuis en op kantoor is circa 5050 (in goed overleg)
- Geen onregelmatigheidsdiensten en vaste dagen in Leusden en Utrecht.
- Specifieke software (Archimate, Confluence, Jira) is via inloggen op politie werkplek beschikbaar.
- De kandidaat werkt primair op eigen laptop en met eigen telefoon. (Dus geen dienst laptop en geen diensttelefoon)
De politie werkt in een veranderende samenleving waarin uiteenlopende perspectieven essentieel zijn voor goed politiewerk. Daarom is diversiteit voor ons van groot beland. Hoe kunnen we jouw kennis en achtergrond hiervoor inzetten?
Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing. Voor meer informatie over de screening: Politie selectie - Screening | Kombijdepolitie
Verder ontvangen wij graag de volgende informatie:
- Eerst mogelijke startdatum
- Beschikbaarheid in uren per week
- Tarief all-in (incl. reis- en/of verblijfkosten, excl btw)
- Vakantieplanning binnen de komende 3 maanden
- Woonplaats
- Geboortedatum kandidaat
- Emailadres kandidaat
- Telefoonnummer kandidaat
- Hoogst behaalde opleiding
- Motivatie (max 150 woorden)
- Indien leverancier: email en telefoonnummer contact persoon
- Inhuurvorm: ZZP of Eigen Medewerker Leverancier of ZZP via Leverancier
- Beschikbaarheid voor eventuele intakes bij de Politie, binnen 5 dagen na sluitingsdatum van de aanvraag.
Door te reageren op deze aanvraag verklaart Opdrachtnemer kennis te hebben genomen van en akkoord te gaan met de Algemene Inhuurvoorwaarden of Algemene Inhuurvoorwaarden Zelfstandige Professionals van Harvey Nash en de daarbij bijbehorende Klant Bijlage Politie. Deze zijn te vinden op www.harveynash.nl/politie
Trefwoorden:
OPDRACHTGEVER:
Harvey Nash B.V.
contactpersoon:
Raya Al-Jazairy
type:
ZZP, freelance, interim vacature
locatie:
Utrecht
provincie:
Utrecht
uurtarief:
Richttarief 113 EUR all-in ex BTW
referentie:
ITC-BBBH122620
duur opdracht:
onbekend
uren per week:
36 uur
publicatiedatum:
05-08-2026 20:42:17
